Aktuálně

říjen 2018 Kurz meditace a léčení 1. část Brandýs nad Orlicí
5.ledna 2019 KONSTELACE: Přijetí energie roku 2019 Brandýs nad Orlicí
12.ledna 2019 KONSTELACE: Přijetí energie roku 2019 Brandýs nad Orlicí
sobota 20. dubna 2019 MEDITAČNÍ SETKÁNÍ Brandýs nad Orlicí
4.ledna 2020 KONSTELACE: Přijetí energie roku 2020 Brandýs nad Orlicí

Více informací k jednotlivým kurzum Vám rádi posleme mailem.


Kurz meditace a léčení

Tento kurz má dloholetou tradici - je vyučován již od roku 1976. Všechny na něm vyučované techniky pomáhají rozpouštět každodenní stres, léčí vztahy k sobě i k druhým, umožňují nám získat nadhled, podstatně lépe zvládat životní situace a rozvíjet naše hlubší vědomí. Jsou i důležitou prevencí, často i léčbou fyzických potíží. Kurz je dvouvíkendový, v celkovém rozsahu cca 26 hodin.

Na kurzu je možné získat zasvěcení do I. stupně reiki. Je možné si vybrat mezi Usuiho reiki (Usui Shiki Ryoho) a Seichim reiki.

Cena zasvěcení je 800,- Kč.

Rodinné konstelace

Rodinné konstelace je technika, která nám umožňuje pravdivě nahlédnout do nitra vztahů. Vidět je tak, jak opravdu jsou, nikoliv tak, jak bychom si je přáli mít nebo jak se domníváme, že jsou. A také se podívat, jaké vlivy a jakým způsobem v našich vztazích působí.

Nesmírným přínosem této techniky je to, že nám umožňuje bezprostředně poznat jisté zákonitosti, které v rodinných systémech působí, nahlédnout, takříkajíc, pod povrch věcí.

V tomto procesu dochází k uvolnění skrytých bloků, které brání volnému proudění lásky v rodinném systému až několik generací zpět. To nás osvobozuje od nevědomého opakování osudu našich předků a umožňuje nám žít svůj vlastní život. A nejen nám. Tím, že se od této zátěže osvobodíme, otevíráme bránu svobodného žití i budoucím generacím.