Odměna za práci

V době, kdy jsem sám s terapiemi teprve začínal a neměl jsem ještě dostatek zkušeností, mi ceny některých terapií připadaly velice vysoké. Vzpomínám si na rozhovor s mojí známou, která v té době již několik let pracovala podobným způsobem, jakým pracujeme my a za svoji práci si nechala dobře zaplatit. Téma se stočilo i na peníze. A ona mi řekla: „Já při tom riskuji život.“

V té době se mi to zdálo značně nadsazené a, popravdě řečeno, jsem tomu nerozuměl. Moje vlastní praxe mne však uvedla do situací, kdy jsem měl sám možnost poznat, že pokud ne přímo život v biologickém smyslu toho slova, tak naši duši určitě vydáváme při tomto způsobu práce někdy v nebezpečí. Pracujeme-li na jiných úrovních, v jiných světech, dříve či později se setkáme tváří v tvář s Temnotou. A záleží na naší ostražitosti, bdělosti, zkušenostech a zejména na naší vnitřní čistotě a odevzdání, hluboké důvěře ve Světlo, jak tato konfrontace dopadne, zda v těchto zkouškách obstojíme. Je to proto vysoce kvalifikovaná práce, kterou nemůže dělat každý. Ty zkušenosti, mnohé z nich těžce vydobyté a zaplacené, jsou nepředatelné.

Další věc, kterou je třeba vzít v úvahu, je skutečnost, že se jedná o práci, která nezasvěcenému pozorovateli může připadat až neuvěřitelně efektivní. Zatímco člověk může chodit celá léta nebo až do smrti například na psychoanalýzu bez valných výsledků, my jsme schopni mnohé závažné problémy vyřešit během několika sezení. Nemluvě o závažnějších duševních poruchách, kvůli nimž lidé vyhledávají služby psychiatra a „léčba“ často spočívá prakticky jen v nasazení příznaky potlačujících "léků" s nežádoucími vedlejšími účinky.

Věříme, že v tomto světle, při uvědomění si těchto souvislostí, budou pro vás naše ceny přiměřené.

Ceník služeb:

Za individuální práci si účtujeme 400,- Kč na hodinu. Patří sem:

   - duchovní léčení
   - SRT (Spiritual Response Therapy podle R. Detzlera)
   - hlubinná abreaktivní psychoterapie (regresní terapie)
   - individuální konstelace
   - partnerské poradenství (kombinace metod)
   - diagnostika pomocí automatické kresby
   - channeling
   - odvádění duší
   - výklad karet s automatickou kresbou
   - I-ťing
   - individuální výuka

Ceny kurzů a seminářů budou uvedeny přímo u jednotlivých akcí.

Cena reflexní terapie je 190,- Kč za 45 minut.
Cena Indické masáže hlavy je 150,- Kč za 30 minut.