VÝKLAD KARET

Výklad karet, stejně jako i jiné divinační techniky, funguje na principu synchronicity. Slovo synchronicita vymyslel významný švýcarský psycholog Carl Gustav Jung k označení jevu smysluplné shody okolností.

Lidem, kteří se dokáží naladit na takzvané akašické záznamy - paměť našeho éterického vědomí nebo i do sfér vyšších bytostí či dokonce až na samotný Zdroj, slouží karty spíše jen jako pomůcka, na níž mohou klientovi danou situaci lépe ilustrovat.

Používám andělské karty a tarotové karty. Oblíbený mám Rider Waite Tarot, Zlatý tarot a v poslední době i Egyptský tarot. Andělské karty používám od Doreen Virtue. V hlubším vnitřním hledání mi pomáhají Andělské léčivé karty Ulrike Hinrichs. Karty nám poradí v čemkoliv, pokud je to v souladu s vesmírnými zákony. Někdy pohladí, jindy nám ukáží sejití z cesty a varování.

S čím Vám mohou karty pomoci:

Umožní Vám vhled do dané situace. V praxi to znamená, např. - nevíte na čem jste s přítelem. Karty vám ukáží jeho vztah a city k Vám a opačně i Vaše city a vztah k němu. A pak je možné se podívat na perspektivu do budoucna, a kde je potřeba zapracovat, na co si dát pozor.

Nedělám klasický velký výklad, který se zabývá i vzdálenou budoucností. Zaměřuji se spíše na malý výklad na současnou situaci, na výhled do blízké budoucnosti a na zodpovězení jednotlivých otázek klienta.

Vaše otázky mohou být z jakékoli oblasti. S pomocí karet vám pomohu jak nejlépe budu moci.