LENKA

Jmenuji se Lenka. A nerada o sobě mluvím, ale Mirek řekl, že mi s tím nepomůže... (To ale ještě neví, že stejně bude muset..:-)

Považuji za štěstí, že jsem spíše introvert. Toto založení mi umožňovalo nerušeně uvažovat o různých otázkách týkajících se života, smrti, vztahů, nemoci, poznání, moudrosti ...

Od dětství mě zajímaly duchovní záležitosti. Jako samouk jsem studovala astrologii, léčitelství, tarot, bylinky, práci s kyvadlem, numerologii... Vystudovala jsem gymnázium, ale můj život směřuje jinam...

V roce 2007, kdy jsem zažívala nejhorší období mého života a byla celá prostoupená velikým smutkem, jsem potkala Mirka. Tehdy jsem byla velmi vděčná za každé povzbudivé slovo. V plné síle na mě tehdy doléhala syrovost tohoto světa. S Mirkem jsem zase začala věřit, že to postupně bude lepší. Přestože není bohatý, vytváří mi zázemí jaké jsem nikdy nepoznala.

Mám velmi blízko k meditaci, je nezbytnou součástí mého života. Když jsem poznala Mirka a on mě meditaci učil, zjistila jsem, že medituji už dlouho, jen jsem nevěděla, že to je opravdu ta meditace :-) Na jeho kurzu došlo k úžasnému prohloubení a poznání různých meditačních technik, což do mojí stávající meditační praxe vneslo nový rozměr.

Za největší dar považuji zasvěcení od Mirka do meditační techniky krija jógy, kterou vyučoval paramahansa Jógananda ve Spojených státech. K zasvěcení jsem dostala požehnání přímo od něj a na naši žádost se zúčastnil též zasvěcovacího obřadu, kde nám poskytnul svoji pomoc a podporu.

Dalším významným mezníkem v mém životě bylo zasvěcení do Seichim reiki. Došlo k dalšímu výraznému prohloubení mého duchovního napojení a přirozených channelingových schopností. Zasvěcení jsem obdržela několik dní před dohodnutým zasvěcením ze strany mistra Ing. Václava Kaliny přímo od bohyně Isis. Mistr potom zasvěcovací obřad provedl i na fyzické úrovni. Totéž se opakovalo se zasvěcením do 2. stupně Seichim reiki.

Po zasvěcení do mistrovského/učitelského stupně jsem byla zasvěcena též do Archandělského Seichim reiki, nádherného propojení Seichim s energiemi archandělů. Za toto velice děkuji mistrovi Filipu Korčákovi. Je mi velikou ctí, že Seichim reiki a Archandělské Seichim reiki mohu od roku 2008 též sama předávat. Velikou radost mám ze spolupráce s bohyní Isis, která mi poskytuje vedení a další pomoc.

Od Mirka jsem poté obdržela též mistrovské/učitelské zasvěcení do Usui Shiki Ryoho ‑ další důležitý mezník v mém životě.

Velikým obohacením jsou pro mne i další systémy energetického léčení, s nimiž jsem měla možnost se seznámit, jmenovitě Kundalíni reiki, Tachyony, Egyptský Cartouche a Boží pečeť. Veškeré nové poznatky a techniky postupně integruji do svého života tak, abych je potom mohla sama s nejlepším vědomím a svědomím dále předávat.

S Mirkem na sobě společně duchovně pracujeme a nabízíme pomoc každému, kdo o to opravdu stojí. :-)